PSV Eindhoven vs

PSV Eindhoven vs – Holland Jupiler League

PSV Eindhoven vs – Holland Jupiler League, një tjetër punonjës i përhershëm interesante nga Holland Juplier League.One e kandidatëve për promovimin Eindhoven dhe skuadrën Jong e PSV cilët mund të ndalojë të gjithë në league.As shumë skuadra bëri, Eindhoven bëri një hap i gabuar në fillim të sezonit, si well.They arritur të nxjerrë Telstar 2-2.The loja ishte me të vërtetë interesante si Eindhoven u përpoq dy herë për të bërë një rikthim pas humbjes 0-1 dhe 1-2 por mbrojtja e tyre ishte shumë shaky.Against Emmen më larg ata përsëri morën një gol pas marrjes së lead.Being fat në dy raundet e tyre të fundit nuk i ndihmojnë ata në ndeshjen e tretë, pasi përballet me ekipin më të mirë në ligë – NEC, por Eindhoven dukej me të vërtetë të forta dhe e bëri më të mirë ata mund të – scoring.NEC nuk është vetëm ekipi më i mirë në ligë, por ekipi më i mirë në shtëpi me 21 fitoresh radhazi në shtëpi(të kombinuara me kohën e tyre të mëparshme në kampionat)

parashikimet sigurt futbollit | Këshilla saktë bast | Këshilla bast futbolli | Parashikimet bast të lirë futbollit | Shanset e larta parashikimet e futbollit | parashikimet e futbollit biletë

Ne anen tjeter, Jong PSV u shkatërruan plotësisht nga çështje Jong Ajax.No se ndeshja është luajtur nga talentet e vegjël të këtyre ekipeve, ajo është ende një derbi i madh dhe i ashpër si tifozët e të dy ekipeve erdhën për të treguar support.To tyre të jetë i sinqertë, Kjo ndeshje shpesh ka një fitues të ndryshëm dhe është e vështirë të parashikohet, por 0-3 është një dëmtim i rëndë për djemtë e PSV.Today ata për sigurt se do të përpiqen për të pastruar dinjitetin e klubit si unë besoj se ata janë të edukuar në mënyrë të përkryer se si prestigjioze është që të veshin fanellën e kuqe dhe të bardhë.

Në tërësi, Të dy ekipet janë me të mbrojtjes shumë të lëkundur në moment.Eindhoven janë në kërkim për të fituar e tyre të parë dhe PSV dhënë të mirën e tyre për të kapërcyer të mëdha të humbasin për ekipet e tyre rivals.Both ofter prodhuar një lartë-shënuar lojëra dhe kjo është një e shtënë përsosur për qëllimet sot.

Ju lutem ndiqni dhe na pëlqen:
Related Posts
përkthim
 Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress