120.00300.00

TICKET OFERTA

parashikimet Soccer Oferta Ticket

Oferta të ndryshme biletë ndiqni me shanset filluar nga 5 deri në 30, ndeshje gjithsej jo më shumë se 5

Qartë
SKU: N / A kategori:

Përshkrim

parashikimet Soccer Oferta Ticket

parashikimet Soccer Oferta Ticket, Në botë, the pishina e futbollit, shpesh të referuara si “pishina”, një pishinë të bast në bazë të parashikuar rezultatin e nivelit të lartë Football Association ndeshjet duke u zhvilluar në javën e ardhshme. Pishina janë zakonisht të lirë për të hyrë, me potencialin për të fituar një shumë shumë të madhe parash. Entries janë dorëzuar tradicionalisht me postë ose nëpërmjet agjentëve të kolektorit, edhe pse ju tani mund të luajnë online. Agjentët do të ketë një zonë të caktuar në të cilën ata grumbulluar të hyra; tradicionalisht, ata ishin të paguar një pjesë të caktuar të çdo biletë të shitur ato. Loja tradicionale dhe më të famshme hyri ishte 'Treble Chance ", tani cilësoi “Pools Classic” lojë. Lojtaret marr 10, 11 ose 12 lojërat e futbollit nga ndeshjeve të fundjavës për të përfunduar si një barazim, në të cilën secili rezultatet e ekipit të paktën dy gola për të fituar të gjithë ose një pjesë e të 3 milion Prize Top – një lojtar të mirë 8 Zgjedhja llogariten drejt pikat e tyre të përgjithshme. Lojtaret mund të fitojë çmime të mëdha të holla në mënyra të tjera, bazuar në një sistem pikësh të bazuar në pikë.

Ne ju ofrojmë parashikimet sigurt futbollit përputhet me efikasitet të lartë çdo fundjavë. tonë Këshilla futbollit janë duke udhëhequr në mesin e të tjerëve dhe shumë fitimprurës.

Littlewoods, Vernons dhe Zetters ishin më të famshme pishina kompanitë. Littlewoods ishte kompania e parë për të siguruar pishina, shitjen e tyre jashtë terren Old Trafford Manchester United në 1923. Në 1986, një sindikatë e lojtarëve u bënë fituesit e parë të një çmim mbi 1 milion £.Littlewoods, Vernons dhe Zetters u sollën së bashku në 2007 nga SPORTECH nën markë 'Të Pools New Football', tani i njohur si 'pishina Futbollit'. Ata ofrojnë aksioneve të tjera të vogla, games çmim të lartë të tilla si kryeministër 10 dhe Jackpot 12. Kompanitë pishina e futbollit kanë qenë tradicionalisht bamirëse, dhuruar mbi 1.1 miliard £ për shkaqe sportive të lidhura.

 

Ju lutem ndiqni dhe na pëlqen:

Informacion shtese

Mosmarrëveshje

5+, 10+, 20+, 30+