Mali i Zi vs Rumani

Mali i Zi vs Rumani – kualifikimet e Kupës së Botës

Mali i Zi vs Rumani – kualifikimet e Kupës së Botës, Mali i Zi janë 2 në Grupin E me 13 pikë. Ata kanë të njëjtën sasi të pikave si Danimarka, por janë zvarritës prapa Poloni nga tre pikë. Pas regjistrimit fitore bindëse në Kazakistan tri ditë më parë, ata do të jenë plot besim që vijnë në këtë lojë. shpresat e tyre të arritur vendin e dytë janë shumë të gjallë dhe ata janë në një pozitë mjaft të mirë në këtë moment në atë që është një shumë edhe grup. They`ve qenë shumë solide në shtëpi këtë cikël, dajak Kazakistani dhe Armenia, duke humbur pikë vetëm në Poloni. Për këtë lojë Tumbakovic do të ketë skuadrën e tij të plotë në dispozicion.

parashikimet sigurt futbollit | Këshilla saktë bast | Këshilla bast futbolli | Parashikimet bast të lirë futbollit | Shanset e larta parashikimet e futbollit | parashikimet e futbollit biletë

Rumania janë 4 me 9 pikë, ka regjistruar vetëm dy fitore me dy qenë kundër Armenisë. I fundit, i cili erdhi tre ditë më parë, ishte një goxha bindës, pasi ata arritën të thyejnë armenët vetëm në minutën e 91-. Ata e bënë të humbasë një penallti në minutën e 55-, por ajo ishte performanca ende askund dëshiruar afër dhe një mënyrë të varfër për të sjellë katër-lojë winless drejtuar në një fund. Ata dukeshin bindëse në të gjitha lojrat e tyre mënjanë nga 5:0 dajak e Armenisë dhe ata janë praktikisht të pa shanset reale për të arritur vendin e dytë. si Mali i Zi, Rumania duhet të jetë me skuadrën e plotë këtu.

Mali i Zi ka treguar shfaqje mjaft të mirë gjatë këtyre eliminatoret, me vetëm humbja kundër Armenisë qëndruar si shembull negativ. Rumania në anën tjetër, dissapointed me qasjen e tyre dhe rezultatet e tyre të pasqyrojnë se. Mali i Zi kanë shanse reale për sigurimin e vendin e dytë në grup, sidomos duke e ditur se ata do të presë Danimarkën në tetor pas rrahje ata në takimin e tyre të fundit. prandaj, ata do të jenë në kërkim për tre pikë këtu, dhe do të besojnë se ata mund të marrin ata pas sulmit të mirë në Kazakistan. Duke marrë parasysh Mali i Zi janë duke luajtur në shtëpi, dhe përshtypja e tyre të përgjithshëm më të mirë, Unë e konsideroj ata të jenë favoritë këtu. Dhe ndërsa Rumania mund të bluaj një bllokim, Unë mund t `të parë ata duke marrë të gjitha tre pikë. prandaj, pret mbështetur me 0 Handikap Aziatik duket si një mënyrë e drejtë për të shkuar.

Paç fat!

Ju lutem ndiqni dhe na pëlqen:
Related Posts
përkthim
 Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress